Biorezonancia?

Biorezonanciu radíme k alternatívnej medicíne, ktorá kombinuje poznatky čínskej medicíny, modernej medicíny a kvantovej fyziky. Ide o neinvazívnu a bezbolestnú diagnostiku a terapiu bez vedľajších účinkov prostredníctvom prístroja Bicom Body Check a Bicom Optima. Rieši príčiny, nie len príznaky.

Jej teoretické základy potvrdzujú najnovšie poznatky v kvantovej fyzike a biofyzike. Na základe týchto poznatkov vieme, že materiálne častice majú svoj vlnový aj časticový charakter. To znamená, že každá častica, každá bunka (ako aj vírus, baktéria, toxín,…) má svoje elektromagnetické vyžarovanie, teda svoj vlnový charakter, svoju frekvenciu.

Bunky medzi sebou vzájomne komunikujú. Pokiaľ táto komunikácia prebieha bez prekážok, každá bunka si plní svoju funkciu a teda naše telo funguje bez nejakých problémov. Akonáhle je však táto komunikácia medzi bunkami ovplyvnená rušivou substanciou, ako napr. baktériou, vírusom, toxínom, peľom, môže rýchlo nastať pokles výkonu človeka, chronická únava, ochorenie orgánov, vírusové ochorenie, a pod..

Pomocou prístroja Bicom Body Check a Bicom Optima môžeme diagnostikovať, akými škodlivými substanciami je naše telo zaťažené, čo môže viesť k poruchám a zároveň tieto záťaže postupne eliminovať.

Keď sa telo zbaví škodlivých, záťažových látok, organizmus sa dostane opätovne do rovnováhy a postupne sa harmonizuje. Harmonizuje sa komunikácia medzi bunkami.

Naše telo je ako dokonalý inštrument. Keď je inštrument správne vyladený, skladba je krásna a harmonická. Avšak stačí jedna zle naladená struna a skladba je disharmonická.

Venujte pozornosť Vášmu telu, počúvajte ho. V prípade akýchkoľvek otázok a problémov nás neváhajte kontaktovať, sme tu pre Vás –  biorezonancia BICOM Žilina.